Celebrity Reflection 10 Daagse Griekse Eilanden

Celebrity Reflection

Beschrijving

Celebrity Reflection 10 Daagse Griekse Eilanden Promotie

Reserveer nu uw cruise richting de Griekse eilanden en het prachtige Malta en geniet van een mooie korting.

LET OP: korting en voordelen kunnen op elk moment vervallen (promotie gemaakt op 21/09/2022)

Tijdens deze cruise blijft het schip extra lang in de mooiste havens van de de Griekse Eilanden zodat u zich volledig kan onderdompelen in de Griekse en Maltese Cultuur.

Tijdens deze cruise bezoekt u onder andere het prachtige Santorini ( het schip blijft in Santorini tot 22:00) U cruise begint in Rome en eindigd in Barcelona, ideaal om nog een dag voor of na de cruise deze 2 wereld steden rustig te gaan ontdekken.

Vaarroute

Mon 14 Aug 2023  Rome (Civitavecchia), Italy – 17:00
Tue 15 Aug 2023   Cruising
Wed 16 Aug 2023  Katakolon, Greece 8:00 tot  17:00
Thu 17 Aug 2023  Santorini, Greece 8:00 tot 22:00
Fri 18 Aug 2023    Mykonos, Greece 8:00 tot 21:00
Sat 19 Aug 2023   Rhodes, Greece 8:00 tot 4:00 PM
Sun 20 Aug 2023  Athens, Greece 8:00 tot 18:00
Mon 21 Aug 2023  Cruising
Tue 22 Aug 2023   Valletta, Malta 8:00 tot 17:00
Wed 23 Aug 2023  Cruising
Thu 24 Aug 2023   Barcelona, Spain 5:00

Prijzen

  • Binnenhut  vanaf € 1.830 + USD 200 boordtegoed per persoon
  • Buitenhut met raam vanaf € 2.118 + USD 200 boordtegoed per persoon
  • Balkon hut met vrij zicht vanaf  €  2.593 USD 200 boordtegoed per persoon

Dranken + Wifi + fooien inclusief

Prijzen onder voorbehoud van wijzigingen, promotie is tijdelijk.

First come, first serve

Interesse in deze promotie?

Reisaanvraag

Vind je niet meteen de cruise die je zoekt? Of heb je eens specifieke cruise aanvraag? Stuur deze dan snel via onderstaand formulier. 

Inschrijven op onze nieuwsbrief

  • Geen enkele cruise promotie mislopen?
  • Op de hoogte blijven van alle laatste nieuwtjes?

Schrijf je dan snel op onze nieuwsbrief! ♥